خدمات

ام-ار-ای اسلامشهر

در ام آر آی از میدان مغناطیسی به جای اشعه ایکس در تصویربرداری استفاده می شود. مرکز تصویربرداری نصر نبوی مجهز به ام ار ای 1.5 تسلا ساخت شرکت GE آمریکا است. این روش در تشخیص ناهنجاری ها مانند تومورها در بافت های نرم تر بدن کاربرد دارد.

سی تی اسکن با استفاده از پرتوهای اشعه ایکس و محاسبات کامپیوتری ، تصویری از سطح مقطع بافت های مختلف بدن از زوایای مختلف ارائه می کند. مرکز تصویربرداری نصر نبوی مجهز به سی تی اسکن ساخت شرکت GE آمریکا است.

رادیولوژی یکی از شاخه های علم پزشکی است که با استفاده از روش های غیر تهاجمی تصویربرداری مانند اشعه ایکس، به تشخیص و درمان بیماری های مختلف کمک می کند.

سونوگرافی یک روش تشخیصی در پزشکی است که از امواج صوتی با فرکانس بالا استفاده می کند به طوری که می تواند ساختار بدن را نشان دهد و یا از آن عکس تهیه کند.

ماموگرافی روشی برای آزمایش و بررسی بافت پستان است. پرتوهای ضعیف شده اشعه ایکس در ماموگرافی به منظور تشخیص ناهنجاری های بافت پستان استفاده می شود. مرکز تصویربرداری نصر نبوی دارای دقیق‌ترین دستگاه ماموگرافی در اسلامشهر  است.

این نوع تصویربرداری می تواند تمام دندان ها را در هر دو فک از جمله مواردی که هنوز ظاهر نشده اند مانند دندان عقل را روی یک تصویر نشان دهد.

زمانی که سرعت از بین رفتن بافت‌های استخوانی سریع‌تر از ساخت بافت جدید باشد، فرد به پوکی استخوان و کاهش تراکم استخوان مبتلا شده است.

خدمات نمونه برداری در اسلامشهر (بیوپسی) در اسلامشهر با کیفیت و دقت بالا در مرکز تصویربرداری نصر نبوی انجام می‌شود. 

آدرس

اسلام شهر، شهرک محمدیه، جنب بیمارستان امام رضا(ع)

شماره تماس

02156149057-9

واتس آپ

09375341009