ماموگرافی اسلام شهر

ماموگرافی دیجیتال در اسلامشهر

ماموگرافی روشی برای آزمایش و بررسی بافت پستان است. پرتوهای ضعیف شده اشعه ایکس در ماموگرافی به منظور تشخیص ناهنجاری های بافت پستان مانند تومورها استفاده می شود. کیفیت تشخیض تومورهای سرطان سینه ارتباط تنگاتنگی با دقت و کیفیت دستگاه مورد استفاده جهت تصویر برداری دارد. دستگاه جدید و به روز تجهیز شده در این مرکز سبب شده تا  بهترین خدمات ماموگرافی در اسلامشهر در مرکز تصویربرداری نصر نبوی با بهره گیری از به روزترین دستگاه ها در حال انجام است.

بر اساس تحقیقات، سرطان سینه یکی از شایع ترین سرطان ها در میان بانوان است. به همین دلیل توصیه می شود در بانوان بالای چهل سال هر سال یک نوبت آزمایش دوره ای ماموگرافی برای تشخیص تومور در سینه ها انجام شود. بدین منظور شهروندان عزیز می توانند با تماس با مرکز تصویربرداری نصر نبوی از دستگاه دقیق و به روز ماموگرافی در اسلامشهر بهره ببرند.

ماموگرافی

ماموگرافی

تشخیص زودهنگام سرطان سینه با ماموگرافی و انجام راهکارهای درمانی مؤثر نقش مهمی در بهبودی و از بین بردن تومورهای پستان دارد. بنا بر این داشتن یک روتین منظم برای چک کردن وضعیت بافت سینه تحت نظر پزشک امری مهم و حیاتی برای بانوان است. علاوه بر داشتن برنامه منظم، کیفیت دستگاه مورد استفاده نیز دارای اهمیت بسیار بالایی است. بدین منظور نصر نبوی جهت افزایش رفاه حال بانوان اسلامشهر، دستگاه ماموگرافی با استاندارد و دقت روز دنیا را به کار گرفته تا بهترین خدمات تصویربرداری ماموگرافی را در اسلامشهر  ارائه نماید.

از مزایای دیگری که این مرکز برای مراجعین ایجاد کرده این است که طرف قرارداد کلیه بیمه ها جهت انجام ماموگرافی در اسلامشهر است. از جمله تامین اجتماعی، سلامت، دانا و سایر بیمه هایی که لیست کامل آنها را در صفحه بیمه های طرف قرارداد می توانید پیدا کنید.

جهت دریافت نوبت ماموگرافی در اسلامشهر با مرکز تصویربرداری نصر نبوی تماس بگیرید.